Telefon 517 312 235                            

Czym się zajmujemy..

Firma PC Serwis jest młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem specjalistów serwisujących komputery w Radomiu, oferującym kompleksowe usługi naprawy komputerów - laptopów - dodatkowo produktów marki apple.

Jesteśmy w stanie dotrzeć w każdem iejsce wystąpienia usterki na terenie Radomia i okolic, likwidujemy każdą awarię. Usuwamy wirusy, przywracamy stabilność pracy komputera, zabezpieczamy. Instalujemy oprogramowanie - wdrażamy - szkolimy. Modernizujemy komputery, wymienimy uszkodzone podzespoły.
Serwis Komputerowy przygotował specjalną ofertę „Dla domu”. Skierowana jest ona dla dla klienta indywidualnego, który oczekuje pomocy z komputerem, laptopem lub notebookiem. Rozwiązujemy problemy takie jak:

Kierujemy się zasadą skutecznego rozwiązanie Państwa problemu, więc jeśli problem nie zostanie rozwiązany nie pobierzemy żadnych opłat. Jesteśmy pewni za swoje możliwości.

Zapewniamy solidność, uczciwość oraz współpracę w miłej atmosferze.

 

 

Naprawa Sieci WIFI oraz planowanie - rozdzielanie

Instalacja i zabezpieczenia sieci przewodowych i bezprzewodowych WiFi. Sieci bezprzewodowe stają się powoli standardem nie tylko ze względu na wygodę uzytkowania ale również z powodu coraz większych prędkości osiąganych drogą radiową - obecnie w standardzie 802.11n - 300 Mb/s.
Poznaj internet w domu bez kabli drogą radiową WIFI, oraz drukowanie bez konieczności podłączania drukarki do komputera.

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu sieci komputerowych

Nasze usługi obejmują projektowanie i budowę zupełnie nowych sieci jak i modernizację juz istniejących. Oferujemy instalację i konfigurację routerów, zabezpieczeń w sieciach bezprzewodowych WiFi. Sieci WI-FI (bez użycia przewodów). Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli. Natomiast WLAN, WIFI to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

 

Zabezpieczanie sieci

Zabezpieczanie systemów operacyjnych funkcjonujących w globalnej sieci Internet poprzez instalację, konfiguracja i aktualizacja programów antywirusowych, firewall czy instalacja poprawek systemowych po to by zapobiec infekcjom systemu w przyszłości.

Potrzebują Państwo wsparcia

tel. 517 312 235

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami. Dojeżdżamy do klienta zawsze na czas i o umówionej porze.