Odzyskujemy dane z Dysków twardych oraz Pendrive'ów

Przyspieszanie i modernizacja każdego komputera!
Usuwanie infekcji i zabezpieczanie komputera
Każdy problem z siecią / internetem do rozwiązania!

Wiemy, że w dzisiejszych czasach nikt nie może pozwolić sobie na stratę czasu. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i proponujemy im usługę „door to door”. Wystarczy, że wybierzesz dogodne dla siebie miejsce oraz termin spotkania, a myprzyjedziemy i rozwiążemy problem na miejscu. Dojeżdżamy w każde miejsce.

Doskonale wiemy, jak uciążliwa może być awaria sprzętu komputerowego. Dlatego nasz Serwis komputerowy Radom, dołoży wszelkich starań by naprawić twój sprzęt. Nasza pomoc komputerowa zdiagnozuje w 90% przypadków, naprawi Państwa komputer w dniu zgłoszenia..

Instalujemy systemy operacyjne na urządzeniach Apple

Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie i odpowiednie certyfikaty firmy Apple potrzebne do profesjonalnego wykonania napraw Państwa sprzętu od zwykłego iPoda shuffle przez iPad, MacBook aż do skomplikowanych napraw sprzętu komputerowego..

Doradzamy przyszłym użytkownikom produktów Apple w wyborze sprzętu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom, a następnie w jego konfiguracji. Pomagamy stawiać pierwsze kroki w świecie Apple i dbamy o to, aby nowi użytkownicy szybko poczuli się w nim swobodnie i pewnie